
Щетка-сыпырғыш 270 мм, әк қылы, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шағын кеңістіктегі қоқыстарды жылдам тазалауға арналған.ЕрекшеліктеРщетка корпусы қылшық байламдарының сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Жоғары сапалы полимерлі шикізаттан жасалған қылшықтар тозуға төзімділігі жоғары тозуға төзімді.Тұтқада ілу үшін тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 115 г |
| Тип расчески | Щетка |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | Полипропилен |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800077882 |
- Бағасы: 405 ₸

