
Әмбебап щетка, 140 x 60 мм, әк қылшықтары, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап щетка әртүрлі типтегі беттерді тазалау үшін қолданылады: матадан, шұғадан, кенептен жасалған материалдар үшін де, тазалауды қажет ететін қатты беттер үшін де.Жоғары сапалы полимерлі шикізаттан жасалған қылшықтар тозуға төзімділігі жоғары тозуға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 130 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 74 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 138 мм |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | Полипропилен |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800077967 |
- Бағасы: 440 ₸

