
Ауыстырылатын микроталшықты саптама, 120 г, сүрткіш үшін 935095, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
935095 артикулына арналған.Материал: мақта 40% , полиэстер 60%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 125 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Материал | Микрофибра |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184616 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

