
Еденді сыпыруға арналған аралас қылшықты пластмасса щетка, 27 см, сапты, 120 см, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрама қылшықты щетка еден жабындарының әртүрлі түрлерін (паркет, ламинат, плитка, линолеум және т.б.) құрғақ тазалауға арналған.Ерекшеліктерқайнатпа жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған.Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды.Қаданың қалыңдығы әртүрлі аралас қылшықтар: әк – ұсақ шаң үшін 0,3 мм, көгілдір – үгінділер үшін 0,45 мм.Кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады арт. 93524, 93526, 93525, 93527.Артықшылықтарыжоғары тозуға төзімділікщетка пішінін сақтайдытамаша тазалау, еденді сызатпайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 362 г |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 120 қараңыз |
| Материал | Полипропилен |
| Қалам материалы | болат |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | салатовый, бирюзовый |
| Штрих-код | 4606800077950 |
- Бағасы: 1 800 ₸

