
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка, премиум, 23 см, тұтқасыз, көгілдір қылшықтар, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қылқалам еден жабындарының әртүрлі түрлерін (паркет, ламинат, плитка, линолеум және т.б.) құрғақ тазалауға арналған.Ерекшеліктертөсемнің ыңғайлы еңкею бұрышы щетканың жұмыс ауқымын ұлғайтады, бұл бетінің ауданы бойынша айтарлықтай үлкенін тазалауға мүмкіндік береді.Қалып жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған.Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды.Үлпілдек қылшық ұштары ұсақ қоқыстарды жинау процесін жеңілдетеді.Кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады арт. 93524, 93526, 93525, 93527.Артықшылықтарыжоғары тозуға төзімділікщетина пішінін сақтайдытөсемнің ыңғайлы еңкею бұрышытамаша тазалау, еденді сызатпайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _пакеттегі ені | 34 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 200 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | Полипропилен |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | под углом с резьбой |
| Қылшықтардың түсі | көгілдір |
| Штрих-код | 4606800077899 |
- Бағасы: 742 ₸

