
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка, 27 см, сабы жоқ, әк қылшықтары, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Классикалық әмбебап щетка еден жабындарының әртүрлі түрлерін (паркет, ламинат, плитка, линолеум және т.б.) құрғақ тазалауға арналған.Ерекшеліктерқайнатпа жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған.Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатын пайдаланудың арқасында щетканың корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша сақтайды.Үлпілдек ұштар ұсақ қоқыстарды жинау процесін жеңілдетеді.Кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады арт. 93524, 93526, 93525, 93527.Артықшылықтарыжоғары тозуға төзімділікщетка пішінін сақтайдытамаша тазалау, еденді сызатпайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №946 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Инженерлік сертификаттау және сынақ орталығы |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№946.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 230 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | Полипропилен |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800077806 |
- Бағасы: 870 ₸

