
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка, 27 см, сабы бар, 120 см, көгілдір қыл, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Классикалық әмбебап щетка еден жабындарының әртүрлі түрлерін (паркет, ламинат, плитка, линолеум және т.б.) құрғақ тазалауға арналған.Ерекшеліктерқайнатпа жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған.Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды.Үлпілдек ұштар ұсақ қоқыстарды жинау процесін жеңілдетеді.Айналмалы аспасы бар пластикалық тығынмен жабдықталған тұтқамен жабдықталған.Артықшылықтарыжоғары тозуға төзімділікщетка пішінін сақтайдытамаша тазалау, еденді сызатпайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 370 г |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №946 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Инженерлік сертификаттау және сынақ орталығы |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№946.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 120 қараңыз |
| Материал | Полипропилен |
| Қалам материалы | болат |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | көгілдір |
| Штрих-код | 4606800077813 |
- Бағасы: 1 494 ₸

