
120 см бұралатын сығу швабра, микрофибрадан жасалған саптама, 120 г, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі жабын түрлерін (кафель, мәрмәр еден, линолеум, паркет, ламинат және т.б.) ылғалды тазалауға арналған.Ерекшеліктерімикрофибрадан жасалған ауыспалы саптама - дақтарды қалдырмай, бетті тиімді тазартады және жылтыратады.Сығуға арналған құрылғылар қолдың сумен, жуғыш заттармен, ластанулармен және өңделетін бетпен жанасуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1270 мм |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 395 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Қалам материалы | сталь, полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184609 |
- Бағасы: 2 190 ₸

