
Шанышқы-шашлық 640 x 2 x 12 x 2 мм, ағаш тұтқасы бар, тот баспайтын болат, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шашлықтар мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден кәуап жасауға арналған.Ерекшеліктеріағаш сабы.Тот баспайтын болат.Шашлықтың қалыңдығы 2 мм.Артықшылықтарықауіпсіз пайдалану кезінде.Шашлықты барбекюден аударып, алып тастау ыңғайлы.Шашлықтың ұлғайтылған қалыңдығы жіптелген бұйымдардың салмағымен майысуға және майысуға жол бермейді.Металды өңдеу және жылтырату тегіс бетті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 243 г |
| Ұзындығы | 64 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Шашлык |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800088864 |
- Бағасы: 1 583 ₸

