
Кәуап жиынтығы Сөмкедегі 9 зат, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
мяса, құстан, көкөністерден кәуап дайындауға арналған. Ерекшеліктеріағаш тұтқатот баспайтын болат артықшылықтарықауіпсіз пайдалану кезінде.Шашлықты барбекюден аударып, алып тастау ыңғайлы.Шашлықтың түбіндегі бұранда оны барбекюдің ойықтарына мықтап бекітуге мүмкіндік береді, оның айналуына жол бермейді.Шашлықтың ұлғайтылған қалыңдығы жіптелген бұйымдардың салмағымен майысуға және майысуға жол бермейді.Металды өңдеу және жылтырату тегіс бетті қамтамасыз етеді.ЖиынтықтаршаМпурлар тегіс, өлшемі 650х12х2,5 ммКочерга, өлшемі 600х12х2 ммшашпурка, өлшемі 650х2х12х2 мкөпше шашлык өлшемі, 270х45х2 ммкапсырмамен бірге жеткізіледі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _пакеттегі ені | 208 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.82 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Пәндер саны | 9 дана |
| Жинақтау | шампуры плоские, кочерга, вилка-шампур, нож для мяса |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Штрих-код | 4606800088871 |
- Бағасы: 14 016 ₸

