
Бұрыштық шашлықтар жинағы, 650 мм, тұтас ағаш сабы бар, қапта, 6 дана, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
мяса, құстан, көкөністерден кәуап дайындауға арналған.Мүмкіндіктермақсатты ағаш тұтқатот баспайтын болаттан жасалғанқалыңдығы 1,5 мм бұрыштық шашлықтар қаптамада жинақталғанартықшылықтары Пайдалану кезінде қауіпсіз.Шашлықты барбекюден аударып, алып тастау ыңғайлы.Шашлықтың түбіндегі бұранда оны барбекюдің ойықтарына мықтап бекітуге мүмкіндік береді, оның айналуына жол бермейді.Шашлықтың ұлғайтылған қалыңдығы жіптелген бұйымдардың салмағымен майысуға және майысуға жол бермейді.Металды өңдеу және жылтырату тегіс бетті қамтамасыз етеді.Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 890 г |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | іспара жиынтығы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 678 мм |
| _пакеттегі ені | 217 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Жинақтау | с чехлом |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Шашлықтар | 6 дана |
| Штрих-код | 4606800088888 |
- Бағасы: 6 806 ₸

