
Бұрыштық шашлық, 750 x 12 x 2 мм, тұтас ағаш сабы бар, тот баспайтын болат, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шашлықтар мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден кәуап жасауға арналған. Ерекшеліктері Тұтас ағаш сабы. Тот баспайтын болат. Шашлықтың қалыңдығы 2 мм. Артықшылықтары Пайдалану кезінде қауіпсіз. Шашлықты барбекюден аударып, алып тастау ыңғайлы. Шашлықтың ұлғайтылған қалыңдығы жіптелген бұйымдардың салмағымен майысуға және майысуға жол бермейді. Металды өңдеу және жылтырату тегіс бетті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 161 г |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Шашлык |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800088796 |
- Бағасы: 735 ₸

