325 x 205 мм жиегі бар шөміштер жинағы және 285 мм сыпырғыш щетка, көгілдір Light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үй-жайларды тазалауға арналған. Ерекшеліктері Пішіні мен жиегі бойынша резеңке ернеуі шөміштің бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Тұтқада жинақты ілулі күйде сақтауға арналған тесік бар. Артықшылықтары Жеңіл Сенімді Полипропиленнен жасалған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 175 г |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 285 мм |
| Материал | полипропилен, болат |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 325 x 205 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800075031 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

