
Нитрил құйылған полиэстерден жасалған бақша қолғаптары, хаки, М Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолғаптар бау-бақша жұмыстары кезінде қолды кесуден, тесуден, сызаттардан, қажалудан және ылғалдан қорғайды.Ерекшеліктеріполиэстерден жасалған қолғаптардың материалы тозуға және ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді.Нитрилді жабын жұмыс бетіне сенімді адгезияны қамтамасыз етеді, соның арқасында бау-бақша құралдары қолыңыздан сырғып кетпейді.Серпімді манжеттер білегіңізге тығыз орналасады, сондықтан қолғап қолыңыздан сырғып кетпейді.Мата жақсы ауа алмасуды және саусақтардың тактильді сезімталдығын қамтамасыз етеді, жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.Манжеттердің шеттері олардың шешілуіне жол бермей, оверлокта өңделеді.Артықшылықтарынегізгі материал аллергия тудырмайды, сондықтан қолғапты пайдалану денсаулық үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 45 г |
| Түсі | Хаки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-KK.118.В.01712-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Сергиево-Посадский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС № RU Д-RU.АЮ18.В.01712-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 678-Бақша қолғаптары |
| Материал | Полиэстер |
| Өлшем | М 7.5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жағу түрі | бутадиен-нитрильный каучук |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800083166 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

