
Дәнекерленген мангал, 605 х 375 х 138/640 мм, болат 2 мм, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көмірді немесе отынды пайдалана отырып, ашық ауада ет, құс етін, балықты, көкөністерді пісіруге арналған.Ерекшеліктерібранжердің болат қабырғаларының қалыңдығы: 2 мм.Материал: ыстыққа төзімді көміртекті болат.Жұмыс бөлігінің (оттықтың) жабыны: ыстыққа төзімді бояу, 700 градусқа дейін қыздыру температурасына төтеп бере алады.Барбекю аяқтарының жабыны: ұнтақартықшылықтарыұзақмерзімділікқатты қабырғалар барбекюдің беріктігін арттырады және оның қызмет ету мерзімін ұзартадыауа айналымы саңылаулары оттегінің ағынын қамтамасыз етеді, яғни көмірлер жақсырақ жанып, отты жағудың қажеті жоқ.Барбекюде саңылаулар бар, соның арқасында шашлықтар домалап кетпейді және құлап кетпейді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.12.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1814 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Өнімдер мен менеджмент жүйелерін бағалау" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1814.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 9.3 кг |
| Өлшемдері | 605 х 375 х 138/640 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Болат |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800088758 |
- Бағасы: 20 014 ₸

