
Инфрақызыл жылытқыш ИН- 1502, 230В, 1300 Вт Сибртех
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1650 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 46228 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.03944-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ростест-Мәскеу" ФБУ ҚБ ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96457.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.03944-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Орнату биіктігі | 3,5 м |
| Қаптамадағы габариттері | 1650 х 50 х 155 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 987-Инфрақызыл жылытқыштар |
| Жинақтау | инфрақызыл жылытқыш,пайдалану жөніндегі нұсқаулық,кепілдік талоны} |
| Максималды номиналды ток | 5,7 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1300 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | төбеге орнату, кіріктірілген бекіту кронштейндері |
| Жылыту алаңы | 26 шаршы метрге дейін |
| Қыздыру элементінің түрі | сәулелі алюминий панелі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800084705 |
- Бағасы: 24 900 ₸

