
DHG-10 дизельді жылу пистолеті, 10 кВТ, 300 м3/сағ, Denzel тікелей қыздыру
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DHG-10 дизельді жылу пистолетінің жылу қуаты 10 кВТ және тұрғын емес үй-жайларды: шеберханаларды, қоймаларды және ангарларды жылыту үшін қолданылады. Ол сондай-ақ құрылыс алаңдарында қабырғаларды кептіру, траншеяларды жібіту, бетонды жылыту үшін қолданылады. Арктикалық экспедициялар кезінде дизельді жылу пистолеттері де жиі жылу генераторы ретінде әрекет етеді. Жылу пистолетінің өнімділігі 300 м3/сағ жоғары, үнемді отын шығыны 1,0 л/сағ. 12 л толық резервуар - жанармай құюсыз шамамен 12 сағат жұмыс істейді. Артықшылықтары Дизельдік отынның кез келген түрімен жанармай құю: жазғы, қысқы және арктикалық. Жанармай беруді өшіретін кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі: жалын сенсоры, қызып кетуден қорғау, қуат өшірілген кезде қорғаныс. Жылу шағылыстырғыш экран бөлменің біркелкі қызуын қамтамасыз етеді. Кіріктірілген дөрекі сүзгі отын жүйесін кір бөлшектерінің бітелуінен қорғайды. Жанармай деңгейінің сенсоры резервуарды уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Жанармай багының тірегі жылу пистолетінің тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Корпустағы тұтқа тасымалдауды жеңілдетеді. Тура типті жылыту үй-жайды тез кептіруге және жылытуға мүмкіндік береді. Жарқын дизайн. Маңызды: Дизельдік жылу пистолетін адамдар жұмыс істейтін үй-жайда пайдаланған кезде - жану өнімдерін шығару үшін желдетуді және таза ауаның келуін қамтамасыз ету қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.1 кг |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.71725-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Мир Инструмента" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96481.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/Сертификат 96481-86.pdf |
| _пакеттегі ені | 700 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Қаптамадағы габариттері | 690 x 325 x 410 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Жинақтау | жылу пистолеті, кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 10 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жанармай багының көлемі | 12 л |
| Ерекшеліктері | трансформатор розжига, защита от перегрева корпуса, контроль пламени, указатель уровня топлива, фильтр грубой очистки топлива, подача топлива – воздушный компрессор |
| Жылыту алаңы | до 100 кв. м |
| Отын шығыны | 1.0 л/ч |
| Жылу сыйымдылығы | 10 кВТ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996195698 |
- Бағасы: 110 840 ₸

