
Газдық жылу зеңбірегі GHG-10, 10 кВТ, 300 м3/сағ, пропан-бутан Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GHG-10 газды жылу пистолетінің жылу қуаты 10 кВТ және шеберханаларда, гараждарда, салынып жатқан нысандарда жұмыс істеу үшін қолданылады, сонымен қатар аспалы төбелерді орнату кезінде ерекше танымалдылыққа ие болды. Жылу пистолетінің өнімділігі 300 м3/сағ жоғары, үнемді отын шығыны 0,7 кг/сағ және ықшам өлшемдері бар. Артықшылықтары Қызып кетуден қорғау. Қызып кеткен жағдайда газ беру автоматты түрде тоқтатылады, бұл авариялық жағдайдың дамуына және өрттің туындауына жол бермейді. Пьезо тұтану жылу генераторын жылдам және қауіпсіз іске қосуға мүмкіндік береді. Табақ болаттан жасалған корпус ыстыққа төзімді бояумен боялған және коррозияға төзімді. Тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы тор ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Артқы тор зеңбіректің ішіне бөгде заттардың түсуіне жол бермейді, оны сынудан қорғайды. Қуат көзінің қосқышы ішкі бөліктерге шаң мен ылғалдың түсуіне жол бермейтін қорғаныс қақпағымен жабылған. Беріліс қорабы бар газ шлангісі және желілік аша жеткізу көлеміне кіреді. Корпустың үстіңгі жағындағы тұтқасы және жеңіл салмағы 3,4 кг зеңбіректі тасымалдауға және оны көлікке тиеуге ыңғайлы етеді. Кең платформа жылу пистолетіне тұрақтылық береді. Жарқын дизайн.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 45565 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00989-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96476.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.00989-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Жанармай түрі | пропан-бутан |
| Қаптамадағы габариттері | 390 × 215 × 290 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0,7 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,75 мм |
| Жинақтау | жылу пистолеті, кепілдік талоны бар пайдаланушы нұсқаулығы, газ түтігі, газ редукторы |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 0,7 кг/ч |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 10 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, жалынды бақылау датчигі |
| Жылыту алаңы | до 100 кв. м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996195650 |
- Бағасы: 35 400 ₸

