
Қырғышы бар қарға арналған сыпырғыш щетка, жұмсақ тұтқасы, 425 мм Сибртех
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №04907 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сынақ және метрология орталығы" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№04907.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.14 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800088352 |
- Бағасы: 924 ₸

