
Ағаш сабы, 32 х 1200 мм, жоғары сұрыпты (конуссыз), Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желкесі бар ағаш сабы қайыңнан жасалған. Қосарланған тегістеу кесіндінің бетін тегіс етеді. Термокамерада кептірудің арқасында көгерудің пайда болу мүмкіндігі жойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 32 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6841-Черенки, рукоятки (зима) |
| Диаметрі | 32 мм |
| Материал | қатты ағаш |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | береза |
| Штрих-код | 4606800088413 |
- Бағасы: 712 ₸

