
Пластикалық тырмалар, 430 мм, 13 түзу тіс, сабы жоқ, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 430 мм, сабы жоқ Sibrtech 61729 пластикалық тырма — топырақты қопсытуға, сондай-ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 30 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады. Артықшылықтары Тырма температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Тістердің сүйір ұштарының арқасында тырма жерге оңай енеді. Салмағы 175 г жеңіл болғандықтан, тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Тістердің саны | 13 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ПУ02-55 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО ЦС Тульской торгово-промышленной палаты. |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ПУ02-55.pdf |
| _пакеттегі ені | 430 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800088147 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

