
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 410 х 320 х 1330 мм, ағаш сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Жұмыс бөлігі соққыға төзімді және төмен температураға төзімді полипропиленнен жасалған. Сыйымды тереңдетілген шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және тиімдірек етеді. Шөміштің арнайы мырышталған жиегі жиекті зақымданудан және тез тозудан қорғайды. Биік жақтары шөміш ішіндегі қарды ұстауға көмектеседі. Қосымша тұтқасы бар сапалы ағаш сабы арқаңыздағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Құралдың жеңіл салмағы шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге ықпал етеді. Күректің артықшылығы: Жұмысты тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану. Сенімділік. Төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.014 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 320 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 31 мм |
| Ұзындығы | 1330 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | оцинкованная сталь |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аязға төзімділік | -30°С |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 410 мм |
| Штрих-код | 4044996204727 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

