
Пластикалық тырмалар, 430 мм, 13 түзу тіс, металл сабы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 430 мм, металл тұтқасы бар Sibrtech 61730 пластикалық тырма — топырақты қопсытуға, сондай-ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша жабдықтары. Тырмалар тұтқамен бірге жеткізіледі. Артықшылықтары Тырма температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Тістердің сүйір ұштарының арқасында тырма жерге оңай енеді. Алюминий қорытпасынан жасалған жеңіл тұтқаның арқасында тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Тістердің саны | 13 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1545 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ПУ02-55 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО ЦС Тульской торгово-промышленной палаты. |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ПУ02-55.pdf |
| _пакеттегі ені | 430 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Ұзындығы | 1545 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Қалам материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800088154 |
- Бағасы: 2 224 ₸

