
Жылу зеңбірегі SFH-15000, 400 В, 1600 м3/сағ, 3 режимді желдеткіш, 9000/15000 Вт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылу зеңбірегі Denzel SFH-15000, 96443 үй-жайларды жылытуға және желдетуге, сондай-ақ заттар мен беттерді кептіруге арналған. Үлкейтілген желдеткіш жылытқышы максималды жүктеме кезінде қуаты 1600 м3/сағ болатын жылы ауа ағынын жасайды. Бұл модель құрылыс алаңдарында, жылыжайларда, ангарларда, сервистік орталықтарда, шеберханаларда және гараждарда кәсіби қолдану үшін оңтайлы болып табылады.Артықшылықтары3 жұмыс режимі — желдету (жылытусыз), 9000 Вт жылыту және 15000 Вт жылыту — жылу пистолетінің жұмысын әртүрлі тапсырмалар үшін реттеуге мүмкіндік береді.Тиімділік — құрылғы 22 сағатқа дейінгі жұмыс ұзақтығымен ауданы 150 м2 дейінгі бөлмелерді жылытуға қабілетті.Қарапайым басқару элементтері — пайдаланушыға ыңғайлы болу үшін режим қосқышы мен термостатты реттеу тұтқасы жоғарғы жағында орналасқан.Көлбеуді реттеу — ауа ағынының бағытын өзгерту үшін корпустың бұрышын өзгертуге болады.Қауіпсіздік — кіріктірілген қызып кетуден қорғау жылу пистолетінің сынуын болдырмауға мүмкіндік береді, корпустың қос қабырғалары күйіп қалуды болдырмайды.Тэнді қорғау — ауа сорғыш тор қыздыру элементіне шаңның түсуіне жол бермейді.Тұрақты позиция — болат тірек тірегі резеңке тіректермен жабдықталған.Ұтқырлық — кішкентай өлшемдері мен сырғымайтын тұтқасының арқасында құрылғыны жылжыту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.07.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.03903-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ростест-Мәскеу" ФБУ ҚБ ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96443.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.03903-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 630 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 640 x 460 x 410 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Жинақтау | жылу пистолеті, кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Максималды ток | 26.6 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 15 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ерекшеліктері | защита от перегрева, двойные стенки корпуса, термостат |
| Жылыту алаңы | до 150 кв. м |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800084149 |
- Бағасы: 112 110 ₸

