
Жылу зеңбірегі SFH-9000, 400 В, 850 м3/сағ, 3 режимді желдеткіш, 6000/9000 Вт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылу зеңбірегі Denzel SFH-9000, 96439 үй-жайларды жылытуға және желдетуге, сондай-ақ заттар мен беттерді кептіруге арналған. Үлкейтілген желдеткіш жылытқышы максималды жүктеме кезінде қуаты 850 м3/сағ болатын жылы ауа ағынын жасайды. Бұл модель құрылыс алаңдарында, шеберханаларда және гараждарда кәсіби қолдану үшін оңтайлы болып табылады.Артықшылықтары3 жұмыс режимі — желдету (жылытусыз), 6000 Вт жылыту және 9000 Вт жылыту — жылу пистолетінің жұмысын әртүрлі тапсырмалар үшін реттеуге мүмкіндік береді.Тиімділік — құрылғы 22 сағатқа дейінгі жұмыс ұзақтығымен 90 м2 аумақты жылытуға қабілетті.Қарапайым басқару элементтері — пайдаланушыға ыңғайлы болу үшін режим қосқышы мен термостатты реттеу тұтқасы жоғарғы жағында орналасқан.Көлбеуді реттеу — ауа ағынының бағытын өзгерту үшін корпустың бұрышын өзгертуге болады.Қауіпсіздік — кіріктірілген қызып кетуден қорғау жылу пистолетінің сынуын болдырмауға мүмкіндік береді, корпустың қос қабырғалары күйіп қалуды болдырмайды.Тэнді қорғау — ауа сорғыш тор қыздыру элементіне шаңның түсуіне жол бермейді.Тұрақты позиция — болат тірек тірегі резеңке тіректермен жабдықталған.Ұтқырлық — кішкентай өлшемдері мен сырғымайтын тұтқасының арқасында құрылғыны жылжыту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 455 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.08.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АЯ46.В.21039-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС "РОСТЕСТ- Москва" АО "Региональный орган по сертификации |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96439.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АЯ46.В.21039-21.PDF |
| _пакеттегі ені | 375 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 375 x 455 x 375 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Жинақтау | жылу пистолеті, кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Максималды ток | 13.2 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 9 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ерекшеліктері | защита от перегрева, двойные стенки корпуса, термостат |
| Жылыту алаңы | 90 шаршы метрге дейін |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800084132 |
- Бағасы: 59 260 ₸

