
Жылу зеңбірегі SFH-5000, 230 В, 400 м3/сағ, желдеткіш 3 режим, 3000/4500 Вт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыста, гараждарда және шеберханаларда кәсіби қолдануға арналған өнімділігі жоғары Denzel SFH 5000 жылу пистолеті. Зеңбіректің корпусының қос қабырғасы бар, ол күйіп қалу мүмкіндігін болдырмайды, ал үлкейтілген өлшемді желдеткіш қуатты ауа ағынын жасайды, соның арқасында әртүрлі заттарды кептіру уақыты айтарлықтай қысқарады. Корпуста екі реттегіші бар басқару блогы орналасқан. Біреуі жұмыс режимін орнатады: желдету, жылыту 3000 Вт, жылыту 4500 Вт, екіншісі – бөлмеде сақталуы керек қажетті температура (кіріктірілген биметалдық термостат қолданылады). Тұғыр мен тұтқа зеңбіректерді жылжыту үшін резеңке сырғымайтын тіректер мен тұтқаны бекітетін иілген болат құбырдан жасалған. Артықшылықтары Ағын 400 м3/сағ. Қыздырғыш элемент ТЭН – шаңнан қорықпайды. Термостат (жоғарғы жағында орналасуы). Қызып кетуден қорғау. Тасымалдауға ыңғайлы тұтқа. Қуат көзі 230 В. Көлбеу бұрышын реттеу. Корпустың қос қабырғалары. Тиімді жылыту алаңы 45 м2. Қуат сымы 1,2 метр (ашасыз).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 335 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.07.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.03903-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ростест-Мәскеу" ФБУ ҚБ ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96438.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.03903-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 405 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 335 x 405 x 335 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Жинақтау | жылу пистолеті, кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Максималды ток | 19.8 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | защита от перегрева, двойные стенки корпуса, термостат |
| Жылыту алаңы | 45 шаршы метрге дейін |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800084125 |
- Бағасы: 32 790 ₸

