
Тасқа кесілген шеңбер, 150 х 2,5 х 22,2 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тасқа арналған кескіш дөңгелек Сибртех 743677, 150 х 2,5 х 22,2 мм, тасты, отқа төзімді кірпішті, бетон бұйымдарын, керамикалық плиткаларды құрғақ кесуге арналған құрал ретінде қолданылады. Жоғары өнімділік шеңберді күнделікті өмірде де, жеке шеберханада да, шағын өндірістерде де пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кремний карбиді абразивті түйіршіктердің өткір жиектері бар және қатты материалдарды оңай кесуге төтеп бере алады. Екі қабатты арматураланған шыны тор шеңберге созылуға беріктік береді, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Беріктендіргіш элементтері бар бакелитті байлам дөңгелектің барынша тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Шеңбер материалдарды тез кесіп тастайды, бұл ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Үйірме жоғары сапасымен ерекшеленеді, өйткені білікті мамандармен жоғары технологиялық жабдықта жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.19116-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.19116-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Абразивті | кремний карбиді |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қону | 22.2 мм |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Бренд елі | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | p |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Нысан | Шеңбер |
| Штрих-код | 4044996189178 |
- Бағасы: 371 ₸

