
Бензинді мотобұрғы DX-52, қозғалтқышының көлемі 52 см3, жалғанымы 20 мм, Denzel бұрандасы жоқ (56001)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DX-52 56001 мотобұрғы қозғалтқышының көлемі 52 см3 және қосылу диаметрі 20 мм мұзда немесе топырақта максималды диаметрі 300 мм болатын тесіктер мен ойықтарды жасауға арналған. Қуаты 3 а.к. қуатты және үнемді қозғалтқыш қойылған міндеттерді тиімді шешуге мүмкіндік береді. Диаметрі 150 мм-ден астам және тереңдігі 1 м-ден асатын тесіктерді бұрғылау үшін екі пайдаланушы мотобурды басқара алады. Құрылғы құрылыс алаңында, қала маңындағы аумақта пайдалы болады және қысқы балық аулау кезінде де пайдалы болады.
Артықшылықтары
- Сенімді конструкция — корпусы жоғары сапалы соққыға төзімді пластиктен және қаңқасы механикалық әсерлерге төзімді, күшейтілген редуктор есептелген қарқынды пайдалану.
- Қуатты және үнемді қозғалтқыш — техника жұмыстың жоғары тиімділігін және отынның аз шығынын қамтамасыз етеді.
- Ыңғайлы жұмыс — тұтану қосқышы мен газ триггері оң жақ тұтқада орналасқан.
- Пайдаланушының қауіпсіздігі — газ триггерінің құлпы бұранданың кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді.
- Жанармай айдауға арналған праймер — қозғалтқыш суық мезгілде немесе ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін оңай іске қосылады.
- Жабдықты оңай орнату — жылдам босату қосылымының арқасында шнек бірнеше секунд ішінде шығыс білігіне бекітіледі.
- Жұмысқа жылдам дайындалу — моторлы бұрғы құрастырмалы түрде жеткізіледі, қажет болған жағдайда майлауды қосып, шнекті орнатып, резервуарға жанармай құю жеткілікті (шнекке кірмейді).
- Жанармай қоспасын ыңғайлы дайындау — арнайы диспенсер жеткізу көлеміне кіреді.
- Тапсырмалардың кең ауқымын шешу — диаметрі 20 мм шығыс білігі топырақ пен мұзға арналған бұрандалармен, сондай-ақ тиісті қосылым өлшеміндегі ұзартқыш сымдармен үйлесімді.
- Қарапайым техникалық қызмет көрсету — дизайн оны тексеру және тазалау үшін ауа сүзгісіне оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Ыңғайлы жұмыс — оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе қолдардағы жүктемені азайтады.
- Кепілдік 3 жыл — мотобұрғаның сенімділігін өндіруші растайды.
Негізгі сипаттамалары
- Қозғалтқыштың көлемі, см3 52
- Қуаты, а.к. 3
- DENZEL бренді
- Кепілдік 3 жыл
- Жанармай багының көлемі, л 1,2
- Ең жоғары жүктеме кезінде отынды тұтыну, л/сағ 1,2
- Бренд елі Германия
-
Өндіруші ел Қытай
- Қозғалтқыштың тактілігі 2 тактілі
- Қозғалтқыштың түрі бензинді
- Жанармай АИ-92 мен майдың қоспасы
- Шу деңгейі, дБ 110
Қаптама параметрлері
- Штрих-код 4044996202150
- Салмағы, кг 9.5
- Қаптамадағы ұзындығы, мм 560
- Қаптамадағы ені, мм 360
- Қаптамадағы биіктігі, мм 390
- Қаптама түрі картон қорап
Жинақтау
- Мотобұрғы 1 дана
- Қоспаны дайындауға арналған мөлшерлегіш 1 дана
- Құралдар мен бекіткіштер жиынтығы 1 дана
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талоны 1 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 390 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45766 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05410-22 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/56001_1.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05410-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 560-Мотобурлар |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 1 дана |
- Бағасы: 57 408 ₸

