
Монтаждық көбікке арналған пистолет, алюминий қорытпасынан жасалған корпус
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пистолет терезелерді, есіктерді, шатырларды және басқа құрылыс конструкцияларын орнату кезінде бос жерлерді монтаж көбікімен толтыру үшін қолданылады. Ұзартылған, соңына қарай тарылтылған ұңғы тапаншаны жету қиын жерлерде пайдалануға мүмкіндік береді. Көбік беруді реттеу бұрандасының арнайы конструкциясы жұмыс кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді, сонымен қатар құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, қосымша тығыздықты қамтамасыз етеді. Тот баспайтын болаттан жасалған бөшке мен ине клапаны құралдың қызмет ету мерзімін арттырады. Адаптердегі көтергіш сақина максималды тығыздықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Ине клапаны | Нержавеющая сталь |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Оқпан материалы | Нержавеющая сталь |
| Ерекшеліктері | ине клапаны, үлкейтілген көбік камерасы, адаптердегі тығыздағыш сақина, ысырмалы көбік беру реттегіші, соққыға төзімді пластиктен жасалған эргономикалық тұтқа, күшейтілген алюминий қорытпасынан жасалған корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті қорап |
- Бағасы: 5 179 ₸

