
Еденге арналған майлық мақта, 600x700 мм, сұр, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мақтадан жасалған еденге арналған майлық шаруашылық жұмыстарының кең спектрі үшін қолданылады.Жабындардың барлық түрлерін тазалауға жарамды: паркет, ламинат, ағаш және т.б.Ол берік және берік мақта талшығынан жасалған.Артықшылықтары:Ылғалды жақсы сіңіреді.Бірнеше рет қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.КА01.Н00903.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 80 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | полиэстер, хлопок |
| Тығыздығы | 190 г/м2 |
| Өлшем | 600x700 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800077417 |
- Бағасы: 140 ₸

