
Бензинді қар тазалағыш машина SB 560 LP, 212 cc, электростартер, фара Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
212 см3 қозғалтқышы, электр стартері және фарасы бар Denzel SB 560 LP 97652 бензинді қар тазалағыш қала сыртындағы үйлерді, коттедждерді, кірме жолдар мен СНТ көшелерін, автотұрақтарды және қалалық аулаларды тазалауға арналған. Қосымша айналу моменті бар ресурстық қозғалтқыш және агрессивті мұз балта профилі бар шнек қарды тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Шөміштің ені 560 мм және ұстау биіктігі 430 мм қар үйінділерімен тиімді күреседі. Denzel SB 560 LP коммуналдық қызметтердің, ұйымдардың қызметкерлеріне, сондай-ақ жайлылықты, функционалдылықты және эстетикалық көріністі бағалайтын адамдарға жарамды. Артықшылықтары Күш пен уақытты үнемдеу — қар тазалағыш өздігінен жүретін түрге жатады, яғни жұмыс кезінде оны итерудің қажеті жоқ. Өнімділікті арттыру — екі сатылы қар тазалау жүйесі тапсырмаларды тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Икемді беріліс қорабы 6/2 — оңтайлы қозғалыс жылдамдығын орнатуға болады. Төзімділік — ұзартылған қызмет мерзімі бар редуктор қар тазалағыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ыңғайлы және жылдам іске қосу — электростартер қозғалтқышты түймені басу арқылы қосуға мүмкіндік береді, ал қолмен стартердің кең тұтқасы қозғалтқышты қолмен іске қосу кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Ыңғайлы жұмыс — науаны бұру тетігі қар шығарудың қажетті бағытын таңдауды жеңілдетеді, ал жарық диодты фара нашар көрінетін жағдайларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сенімді конструкция — биік болат панель жақтауға қаттылық береді және бензинді қар тазалағышты пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Жоғары өтімділік — қысқы протекторы бар дөңгелектер қар басқан аумақта қозғалысты жеңілдетеді. Өндірушінің 3 жылдық кепілдігі — қар тазалағыштың жоғары сапасы мен сенімділігін өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жалпы | |
| Салмақ | 65.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 640 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04953-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/97651.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04953-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қармау биіктігі | 43 қараңыз |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 610 x 640 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 976-Бензинді қар тазалағыштар |
| Жинақтау | қар тазалағыш, бекіткіш жинағы, шам кілті, қар тазалағыш шөмішті қардан тазалауға арналған қалақ, бұрандалы кескіш болттар, пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Шнек материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 сс |
| Ерекшеліктері | рукоятка поворота желоба, широкая рукоятка ручного старта, LED фара, высокая стальная панель |
| Шнектер жүйесі | екі сатылы |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қозғалтқыш түрі | 4 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 6/2 |
| Қамту ені | 56 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996195742 |
- Бағасы: 335 630 ₸

