
SBM 610, 212 cc бензинді қар тазалағыш, қолмен іске қосу, Denzel фарасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қозғалтқышы 212 см3, қолмен стартері және фарасы бар Denzel SBM 610 97653 бензинді қар тазалағыш қала сыртындағы үйлерді, коттедждерді, кірме жолдар мен СНТ көшелерін, автотұрақтарды және қалалық аулаларды тазалауға арналған. Жоғары айналу моменті бар ресурстық қозғалтқыш және мұз балталарының агрессивті профилі бар шнек мұз қабығы бар қатып қалған қарды тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Шөміштің ені 610 мм және ұстау биіктігі 540 мм үлкен қар үйінділерімен тиімді күреседі. Denzel SBM 610 коммуналдық қызметтердің, ұйымдардың қызметкерлеріне, сондай-ақ жайлылықты, функционалдылықты және эстетикалық көріністі бағалайтын адамдарға жарамды. Артықшылықтары Күш пен уақытты үнемдеу — қар тазалағыш өздігінен жүретін түрге жатады, яғни жұмыс кезінде оны итерудің қажеті жоқ. Өнімділікті арттыру — екі сатылы қар тазалау жүйесі тапсырмаларды тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Ыңғайлы іске қосу — қолмен стартердің кең тұтқасы қозғалтқышты қосуды жеңілдетеді. Ыңғайлы жұмыс — науаны бұру тетігі қар шығарудың қажетті бағытын таңдауды жеңілдетеді, ал жарық диодты фара нашар көрінетін жағдайларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сенімді конструкция — биік болат панель жақтауға қаттылық береді және бензинді қар тазалағышты пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Жоғары өтімділік — қысқы протекторы бар дөңгелектер қар басқан аумақта қозғалысты жеңілдетеді. Төзімділік — ұзартылған қызмет мерзімі бар редуктор қар тазалағыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Өндірушінің 3 жылдық кепілдігі — қар тазалағыштың жоғары сапасы мен сенімділігін өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жанармай багының көлемі | 3 л |
| Жалпы | |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 710 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 890 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04955-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/97651.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04955-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 670 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қармау биіктігі | 54 см |
| Қаптамадағы габариттері | 890 x 670 x 710 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 976-Бензинді қар тазалағыштар |
| Жинақтау | қар тазалағыш, бекіткіш жинағы, шам кілті, қар тазалағыш шөмішті қардан тазалауға арналған қалақ, бұрандалы кескіш болттар, пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Шнек материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 сс |
| Ерекшеліктері | рукоятка поворота желоба, широкая рукоятка ручного старта, LED фара, высокая стальная панель |
| Шнектер жүйесі | екі сатылы |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | 4 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 4/2 |
| Қамту ені | 61 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996195759 |
- Бағасы: 384 680 ₸

