
SBM 610S PRO бензинді қар тазалағыш, 212 cc, электрлік стартер, фара, жылыту Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін Denzel SBM 610S PRO 97654 212 см3 қозғалтқышы, электрлік стартері, фарасы және тұтқаларын жылытуы бар қар тазалағыш қала сыртындағы үйлерді, коттедждерді, кірме жолдар мен СНТ көшелерін, автотұрақтарды және қалалық аулаларды тазалауға арналған. Айналу моменті артқан ресурстық қысқы қозғалтқыш және мұз балталарының агрессивті профилі бар шнек тіпті қалың, қатып қалған қар мен мұзды тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Шөміштің ені 610 мм және ұстау биіктігі 540 мм үлкен қар үйінділерімен тиімді күреседі. Denzel SBM 610S PRO — коммуналдық қызметтер, ұйымдар, сондай-ақ жайлылықты, функционалдылықты және эстетикалық көріністі бағалайтын адамдар үшін кәсіби таңдау. Артықшылықтары Күш пен уақытты үнемдеу — қар тазалағыш өздігінен жүретін түрге жатады, яғни жұмыс кезінде оны итерудің қажеті жоқ. Өнімділікті арттыру — екі сатылы қар тазалау жүйесі тапсырмаларды тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Икемді беріліс қорабы 6/2 — оңтайлы қозғалыс жылдамдығын орнатуға болады. Жоғары қозғалыс — қысқы протекторы бар диаметрі 14 дюймдік үлкен дөңгелектер қар басқан аумақта жүруді жеңілдетеді. Қар шығару бағыты мен қашықтығын таңдау — суағардың бұрылу және еңкею бұрышы пайдаланушының қажеттіліктеріне сәйкес басқару панелінде оңай өзгереді. Ыңғайлы жұмыс — жылытылатын тұтқалар суық мезгілде қатып қалудан сақтайды, ал қос жарықдиодты фара нашар көрінетін жағдайларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жеңіл басқару — барлық негізгі рычагтар функционалдық панельге орналастырылған, шнекті қосу тетігін бекіту машинаны бір қолмен бағыттауға мүмкіндік береді. Сенімділік — Snow Series қозғалтқышының -30 градусқа дейінгі температурада іске қосылуына кепілдік беріледі. Ыңғайлы және жылдам іске қосу — электростартер қозғалтқышты түймені басу арқылы қосуға мүмкіндік береді, ал қолмен стартердің кең тұтқасы қозғалтқышты қолмен іске қосу кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Төзімділік — сенімді шнек редукторы жабдықтың қызмет ету мерзімін арттырады. Өндірушінің 3 жылдық кепілдігі — қар тазалағыштың жоғары сапасы мен сенімділігін өндіруші растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритные размеры в транспортном положении | |
| Салмақ | 83 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Жанармай багының көлемі | 2.2 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 710 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 890 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04953-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/97651.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04953-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 670 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қармау биіктігі | 54 см |
| Қаптамадағы габариттері | 890 x 670 x 710 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 976-Бензинді қар тазалағыштар |
| Жинақтау | қар тазалағыш, бекіткіш жинағы, шам кілті, қар тазалағыш шөмішті қардан тазалауға арналған қалақ, бұрандалы кескіш болттар, пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Шнек материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 сс |
| Ерекшеліктері | широкая рукоятка ручного старта, рукоятка поворота и наклона желоба на панели управления, подогрев ручек, управление одной рукой, двигатель Snow Series, пластиковая защита двигателя, двойная LED фара, функциональная пластиковая панель управления |
| Шнектер жүйесі | екі сатылы |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қозғалтқыш түрі | 4 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 6/2 |
| Қамту ені | 61 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996195766 |
- Бағасы: 474 900 ₸

