
Бензинмен жұмыс істейтін қар тазалағыш SB 560, 212 cc, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 212 см3 қозғалтқышы бар Denzel SB 560 97651 бензинді қар тазалағыш қолмен іске қосу арқылы қала сыртындағы үйлерді, коттедждерді, кірме жолдар мен СНТ көшелерін, автотұрақтарды және қалалық аулаларды тазалауға арналған. Жоғары айналу моменті бар ресурстық қозғалтқыш және агрессивті мұз балта профилі бар шнек тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Шөміштің ені 560 мм және ұстау биіктігі 430 мм қар үйінділерімен тиімді күреседі. Denzel SBM 560 коммуналдық қызметтердің, ұйымдардың қызметкерлеріне, сондай-ақ жайлылықты, функционалдылықты және эстетикалық көріністі бағалайтын адамдарға жарамды. Артықшылықтары Күш пен уақытты үнемдеу — қар тазалағыш өздігінен жүретін түрге жатады, яғни жұмыс кезінде оны итерудің қажеті жоқ. Өнімділікті арттыру — екі сатылы қар тазалау жүйесі тапсырмаларды тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Төзімділік — ұзартылған қызмет мерзімі бар редуктор қар тазалағыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ыңғайлы жұмыс — суағарды бұру тетігі қар шығарудың қажетті бағытын таңдауды жеңілдетеді. Ыңғайлы іске қосу — қолмен стартердің кең тұтқасы қозғалтқышты қосуды жеңілдетеді. Жоғары өтімділік — қысқы протекторы бар дөңгелектер қар басқан аумақта қозғалысты жеңілдетеді. Өндірушінің 3 жылдық кепілдігі — қар тазалағыштың жоғары сапасы мен сенімділігін өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жалпы | |
| Салмақ | 64 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 640 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04955-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/97651.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04955-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қармау биіктігі | 43 қараңыз |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 610 x 640 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 976-Бензинді қар тазалағыштар |
| Жинақтау | қар тазалағыш, бекіткіш жинағы, шам кілті, қар тазалағыш шөмішті қардан тазалауға арналған қалақ, бұрандалы кескіш болттар, пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Шнек материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 сс |
| Ерекшеліктері | рукоятка поворота желоба, широкая рукоятка ручного старта |
| Шнектер жүйесі | екі сатылы |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | 4 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 5/2 |
| Қамту ені | 56 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996195735 |
- Бағасы: 284 000 ₸

