
Трикотаж, қос, түйе және қой жүнінен тігілген қолғаптар, ПВХ жабыны, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жағылатын қос трикотаж қолғаптар төмен температура жағдайында ауыр құрылыс, механикалық құрастыру, такелаждық және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Қолғаптар қолды механикалық әсерлерден және жалпы өндірістік ластанудан қорғауды қамтамасыз етеді. Ерекшеліктер Материал: Сыртқы қолғап: түйе жүні 15%, қой жүні 43%, акрил 42%, ПВХ Ішкі қолғап: түйе жүні 15%, қой жүні 43%, акрил 42% Артықшылықтары Жоғары серпімділік. Төмен температураларға төзімділік. Заттардың әртүрлі түрлерімен жұмыс істегенде жақсы ұстау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 134 г |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Материал | Шерсть |
| Негіз материалы | акрил, түйе және қой жүні |
| Өлшем | 11" |
| Бренд елі | RUSSIA |
| Өндіруші ел | RUSSIA |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800083524 |
- Бағасы: 1 840 ₸

