
Трикотаж, қос, жартылай жүн, ПВХ жабыны бар қолғаптар, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жағылатын қос трикотаж қолғаптар төмен температура жағдайында ауыр құрылыс, механикалық құрастыру, такелаждық және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Қолғаптар қолды механикалық әсерлерден және жалпы өндірістік ластанудан қорғауды қамтамасыз етеді. Материалдың ерекшеліктері: Сыртқы қолғап: полиакрилонитрил (ПАН) Ішкі қолғап: түйе жүні 15%, қой жүні 43%, полиакрилонитрил (ПАН) 42%, ПВХ Артықшылықтары Жоғары серпімділік. Төмен температураларға төзімділік. Заттардың әртүрлі түрлерімен жұмыс істегенде жақсы ұстау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 123 г |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Материал | Шерсть |
| Негіз материалы | түйе мен қойдың жүні, полиакрилонитрил |
| Өлшем | 11" |
| Бренд елі | RUSSIA |
| Өндіруші ел | RUSSIA |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800083531 |
- Бағасы: 1 526 ₸

