
Поликарбонатты қар тазалауға арналған күрек, 340 x 385 x 1375 мм, алюминий тұтқасы, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Luxe 61638 поликарбонатты күрек өлшемі 340 x 385 x 1375 мм, алюминий тұтқасы бар, қарды тазалау үшін қолданылады. Оның көмегімен шағын аумақты қардан қолмен тез тазалауға болады. Құрал саяжай учаскелері мен гараждардың иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыполикарбонат шөміші жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Қаттылық қырлары шөміштің қарқынды жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді.Күректі аязда -30 градусқа дейінгі температурада да қолдануға болады.Қосымша тұтқа құралды қаттырақ ұстауға мүмкіндік беру арқылы ыңғайлылықты арттырады.Ені 340 мм терең шөміштің арқасында бір уақытта көп мөлшерде қарды кетіруге болады.Сабақ жеңіл алюминий қорытпасынан жасалған, соның арқасында күректің салмағы небәрі 900 г.Тұтқа мен шөмішті бекіту бұрандалармен жүзеге асырылады, бұл бекітудің сенімділігіне кепілдік береді.Сабақ ұнтақ эмальмен қапталған, бұл шешім оны коррозиядан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ҚАЗ.KK.НХ37.Н04349 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС.RU.НХ37.Н04349.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 385 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1375 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | поликарбонат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Аязға төзімділік | -30°С |
| Тұтқаны жабу | ұнтақты бояу |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | көгілдір |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 340 мм |
| Штрих-код | 4606800084095 |
- Бағасы: 5 292 ₸

