
Поликарбонатты қар тазалауға арналған күрек, 460 x 400 x 1430 мм, алюминий тұтқасы, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Ерекшеліктері Жұмыс бөлігі соққыға төзімді және төмен температураға төзімді поликарбонаттан жасалған. Сыйымды тереңдетілген шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және тиімдірек етеді. Алюминий тұтқасының арқасында лапата жеңіл салмаққа ие. Артықшылықтары Жұмыстарды тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану. Сенімділік. Төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.41 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ҚАЗ.KK.НХ37.Н04349 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС.RU.НХ37.Н04349.pdf |
| _пакеттегі ені | 460 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 400 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1430 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | поликарбонат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Аязға төзімділік | -30°С |
| Тұтқаны жабу | ұнтақты бояу |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | көгілдір |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 460 мм |
| Штрих-код | 4606800084071 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

