
Лазер деңгейі ML 06 Green, 30 м, 520 нм, батарея Li 2800 МАч, жіп 5/8" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ML 06 Green лазерлік деңгейі таңбалау сызықтарын салу үшін жөндеу және құрылыс кезінде пайдалы. Деңгейдің 5 сәулесі бар және 1 көлденең және 4 тік тұрғызуға қабілетті. Сәуленің проекциялау қашықтығы 30 м, яғни оны тік сызықтарды проекциялау кезінде ұзындығы 60 м-ге дейінгі бөлмелерде пайдалануға болады. Ал жасыл лазерлердің арқасында сызықтар кез келген жарықта анық көрінеді. Артықшылықтары: Сенсорлық түймелермен интуитивті басқару жұмысты жеңілдетеді. Лазер деңгейі сәулелерді көкжиекке қатысты ±0,3 мм/м дәлдікпен автоматты туралау режимінде жұмыс істейді. Маятниктің құлпы қарастырылған, бұл өздігінен нивелирлеу механизмін тасымалдау кезінде зақымданудан қорғайды. Рұқсат етілген деңгейден ауытқыған кезде өздігінен нивелирлеу режимінде жұмысты тоқтату туралы дыбыстық және жарық дабылы іске қосылады. Бұл жұмыста кездейсоқ қателерді болдырмауға мүмкіндік береді. Корпустағы көпіршікті еңкейту көрсеткішінің арқасында деңгейді қосу алдында тегістеу оңай. Дәл реттеу бұрандасы тік сызықтардың дәл орналасуын қамтамасыз етеді. Корпустың айналмалы негізінің арқасында тік сызықтарды қажетті аймаққа жылдам және дәл бағыттауға болады. Деңгейді тіпті реттелетін аяқтары бар тегіс емес бетке де орнатуға болады. Батарея қуатын үнемдеу үшін пайдаланылмаған сәулелерді өшіруге болады. Корпуста сәйкес штативтермен және штангалармен жұмыс істеуге арналған 5/8" жіп бар. Деңгейлік қуат 2800 МАч батареяны қамтамасыз етеді. Батарея заряды таусылған жағдайда зарядтағыш арқылы желіден тікелей қуат алуға болады. IP54 қорғау дәрежесі — су шашырауынан және шаңнан қорғауды қамтамасыз етеді. Тасымалдауға ыңғайлы — деңгейдің салмағы 1,6 кг, корпусында тұтқасы және жиынтықта сөмкесі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 245 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/35067.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 30 м |
| Толқын ұзындығы | 520 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жиынтықтылық | Li-Ion 2800 mah аккумуляторы, зарядтағыш, көзілдірік, сөмке |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйма |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996184784 |
- Бағасы: 56 500 ₸

