
Лазерлік деңгей мультипризменный LX 360-2 Red, 30 м, 635 нм, аккумулятор Li 2800 МАч, бұранда 5/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби деңгейдегі құрал қабырғаларға, еденге және төбеге лазерлік сызықтарды проекциялау арқылы белгілерді жасау үшін қолданылады. Екі өзара перпендикуляр жазықтықты, сондай-ақ тұйық көлденең 360° және тік 360° құра алады. 30 м-ге дейінгі қашықтықта жұмыс істейді. ±0,3 мм/м дәлдікпен өздігінен тегістеу опциясы қолмен реттеуді қажет етпей-ақ мінсіз көлденең жазықтықты құруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жұмыстың ыңғайлылығы үшін сенсорлық түймелері бар интуитивті түсінікті басқару жүйесі қарастырылған. Еңкею бұрышы артқан жағдайда жұмыстың дәлдігі үшін дыбыстық және жарықтық хабарландыру іске қосылады. Әртүрлі биіктікте жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін штатив астындағы 1/4" және 5/8" жіптер қарастырылған. Сәулелер жоғары сапалы лазерлік диодтардың және "OUTDOOR" режимінің арқасында жарқын жарықта да көрінеді. Компенсатор түзу сызықтың құрылысына жауап береді, қауіпсіз тасымалдау үшін оның орнын бекіту қарастырылған. Сәулелерді кезекпен өшіруге болады - пайдаланылмаған белгілер алаңдатпайды және батарея заряды үнемді жұмсалады. Өлі батарея проблема емес, өйткені деңгей желіден қуат алу мүмкіндігіне ие. Зақымданудан қорғау - соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус резеңке төсемдермен жабдықталған. Шағын габариттері, салмағы 1,75 кг және жиынтықтағы кейс аспапты оңай тасымалдауға және сақтауға мүмкіндік береді. Қорғау дәрежесі IP54 - корпус шаң мен су тамшыларының өтуіне жол бермейді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 1.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.334 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/35076.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.285 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 30 м |
| Толқын ұзындығы | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жиынтықтылық | аккумулятор Li-Ion 2800 mah, зарядное устройство, очки, кейс |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4 және 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996184814 |
- Бағасы: 57 850 ₸

