
Лазерлік деңгей мультипризменный LX 360-3 Red, 30 м, 635 нм, аккумулятор Li 2800 МАч, бұранда 5/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби лазерлік деңгей таңбалауды құрастыру үшін пайдаланылады және құрылыс, қаптау және монтаждау жұмыстарында таптырмас болып табылады. Бір уақытта үш перпендикуляр жазықтықты жобалайды, бөлмені толығымен жабу үшін 360° бұрылу мүмкіндігімен жабық көлденең және тік тұрғыза алады. Жоғары проекциялау қашықтығы 30 м. ±0,3 мм/м дәлдікпен өздігінен тегістеу опциясы деңгейді жылдам орнатуға және тегіс көлденең жазықтықты құруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Сенсорлық пернелері бар қарапайым басқару жүйесінің арқасында деңгеймен жұмыс істеу үшін арнайы дағдылар қажет емес. 1/4" және 5/8" бекіткіштердің болуы әртүрлі биіктікте жұмыс істеу үшін деңгейді штативке орнатуға мүмкіндік береді. Дыбыс және жарық дабылы жұмыстың дәлдігі үшін еңіс бұрышы асып кеткен жағдайда іске қосылады. Пайдаланылмаған сәулелерді өшіруге болады, бұл қосымша желілерге алаңдамауға және батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеуге мүмкіндік береді Компенсатор жұмыстың дәлдігіне жауап береді, сондықтан ұқыпты тасымалдау үшін оның орнын бекіту мүмкіндігі қарастырылған. Сәулелер жоғары сапалы лазерлік диодтардың және "OUTDOOR" режимінің арқасында күн шуақты ауа-райында да анық көрінеді. 2800 МАч желіден немесе батареядан жұмыс істейді, бұл кез келген уақытта ыңғайлы жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Зақымданудан қорғауды соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус қамтамасыз етеді. Қорғау дәрежесі IP54 - герметикалық корпус шаң мен су тамшыларының өтуіне жол бермейді. Жеңіл салмағы 1,75 кг және жинақтағы қорап лазер деңгейін тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 1.79 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.334 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/35077.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.285 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 30 м |
| Толқын ұзындығы | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жиынтықтылық | аккумулятор Li-Ion 2800 mah, зарядное устройство, очки, кейс |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4 және 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996184821 |
- Бағасы: 65 960 ₸

