
Лазер деңгейі LX 03 Green, 30 м, 520 нм, жіп 1/4" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel LX 03 Green лазерлік деңгейі кез келген жағдайда тамаша көрінетін жасыл сәулелердің арқасында үй ішінде ғана емес, сыртта да жұмыс істеуге жарамды. Диодтардың жоғары жарықтығы сәулені крест түрінде 30 м-ге дейінгі қашықтыққа проекциялауға мүмкіндік береді. Көлденеңді өзіңіз туралаудың қажеті жоқ — ±0,3 мм/м жоғары дәлдікпен автоматты туралау опциясы мұны сіз үшін жасайды. Артықшылықтары Интуитивті басқару — пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес. Еңкею бұрышы өзгерсе, жарық дабылы іске қосылады. Маятник мінсіз тегіс таңбалауға қол жеткізуге көмектеседі, тасымалдау кезінде оның кептелуіне жол бермеу үшін позицияны бекіту мүмкіндігі қарастырылған. Корпустағы резеңке төсемдер құлаған жағдайда қорғанысты қамтамасыз етеді. Пайдаланылмаған сәулелер жұмыс барысында алаңдатпайды — лазерлерді кезекпен өшіру мүмкіндігі бар, бұл да зарядты үнемдейді. Корпустың төменгі жағында әртүрлі биіктікте жұмыс істеуге арналған штативке арналған 1/4" жіп бар. Құрылғының ұтқырлығы өзгерту оңай батареялардан қуат алудың арқасында. Жеңіл салмағы 0,48 кг, габариттері мен жиынтықтағы сөмке тасымалдауды жеңілдетеді. Қорғау дәрежесі IP54 — шаң мен судың шашырауы корпустың ішіне енбейді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/35058.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 30 м |
| Толқын ұзындығы | 520 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жиынтықтылық | АА батареяларының жиынтығы, сөмке |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйма |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996184807 |
- Бағасы: 25 290 ₸

