
Лазер деңгейі LX 02 Red, 20 м, 635 нм, жіп 1/4" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ықшам модель көлденең және тік жазықтықтарды тұрғызуға, әрлеу, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде сызықтарды белгілеуге арналған. Бөлмені белгілеу үшін қабырғалар мен еденге көлденең, тік сызықты және лазерлік крестті жобалайды. Диодтардың жоғары жарықтығы лазерді ұзындығы 20 м-ге дейінгі бөлмелерде пайдалануға мүмкіндік береді. ±0,3мм/м жоғары дәлдікпен өзін-өзі нивелирлеу функциясы тегіс емес жерде де түзу сызықтар салуға мүмкіндік береді, бұл орнатуды жеңілдетеді. Артықшылықтары Маятник тасымалдау кезінде зақымданбауы үшін сызықтардың тікелей құрылысын қамтамасыз етеді, оны бекіту мүмкіндігі қарастырылған. Жұмыстың дәлдігі - берілген деңгейден ауытқыған кезде жарық дабылы іске қосылады. Корпустағы резеңке төсемдер құлаған жағдайда қорғанысты қамтамасыз етеді. Әртүрлі биіктікте жұмыс істеу үшін 1/4" бұрандалы штативті орнату мүмкіндігі қарастырылған. Жоғары сапалы қызыл диодтар тіпті жарқын жарықта да лазерлердің тамаша көрінуін қамтамасыз етеді. Ауыстыруға оңай батареялардан қуат алудың арқасында жұмыс істеу ыңғайлылығы мен ұтқырлық. Ықшам өлшемі, жеңіл салмағы 0,48 кг және жинақтағы сөмкенің арқасында құрылғыны тасымалдау оңай. Қорғау дәрежесі IP54 - жабық корпус шаңнан және судың шашырауынан қорықпайды. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/35056.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.19169-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 20 м |
| Толқын ұзындығы | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жиынтықтылық | АА батареяларының жиынтығы, сөмке |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйма |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996184791 |
- Бағасы: 16 880 ₸

