
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты MMA-190L, 190 А, ПВ60%, электрод диаметрі 1,6-4,0 мм MTX
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 3.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00137-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00137-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 0.9 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 1.01 м |
| Максималды қуат | 4.2 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 190 А |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 70 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996183060 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

