
Комбинезон қорғаныш стандарты-1, жеңіл, 25 г/м2, сырлау және құрылыс жұмыстарына арналған, 172-180 см Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырлау, лак-бояу және басқа да құрылыс-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде сыртқы ластанудан қорғауға арналған. Тығыздығы 25 г/м2 дем алатын спанбонд (ПП) тоқыма емес матадан жасалған, ол жұмыс кезінде ұзақ уақыт жайлылықты қамтамасыз етеді. Білектерде, тобықтарда, белде және капюшонда (беттің айналасында) серпімді кірістірулер бар, олар ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Дизайнына байланысты комбинезонды басқа жеке қорғаныс құралдарымен - респираторлармен, маскалармен және т.б. Қысқы немесе жазғы киімдердің үстіне киіледі. Қоршаған ортаның температурасы -20-дан +40 С-қа дейін болғанда пайдалануға рұқсат етіледі. Бойы 172-180, өлшемі 50-52.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.46779-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.46779-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Қалпақ | Иә |
| Материал | спанбонд (ПП) |
| Матаның тығыздығы | 25 г/м2 |
| Өлшем | 50-52 |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
- Бағасы: 1 237 ₸

