
Тік бұрышты сырлаушы шелек, 14 л, қайталама полипропилен Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішкі бетіндегі өлшем шкаласы литрмен. Шелек ішіндегі бедерлі жолақтар роликтен артық бояуды кетіруге мүмкіндік береді. Кез келген лак-бояу материалдары үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.496 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 246 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1850 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.01.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1279-ОП |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Өнімдер мен менеджмент жүйелерін бағалау" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1279-ОП.pdf |
| _пакеттегі ені | 800 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Материал | қайталама полипропилен |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Көлем | 14 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | в ассортименте |
- Бағасы: 755 ₸

