
Тік бұрышты сырлаушы шелек, 8 л, қайталама полипропилен Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 8 литр, қайталама полипропиленнен жасалған Sibrtech 81406 тікбұрышты бояу шелегі әрлеу жұмыстары кезінде бояулар мен лактарды дайындау үшін қолданылады. Ұзақ мерзімді пайдалану үшін жарамды. Шелектің пішіні роликті батыруға ыңғайлы. Ішінде ерітіндінің мөлшерін бақылауға мүмкіндік беретін литрлік өлшеуіш шкаласы бар.Артықшылықтары Шелектің ішкі қабырғасындағы бедерлі жолақтар роликтен артық бояуды кетіруді жеңілдетеді.Су төгетін шүмек жұмыс аяқталғаннан кейін қоспаның қалдықтарының ұқыпты төгілуін қамтамасыз етеді.Саусақ асты ойықтары бар берік тұтқа шелекті ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді.Үстіңгі жиегі сыртқа қарай иілген, сондықтан шелекті тұтқаны пайдаланбай жылжытуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.362 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 218 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1850 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.01.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1279-ОП |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Өнімдер мен менеджмент жүйелерін бағалау" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1279-ОП.pdf |
| _пакеттегі ені | 800 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Материал | қайталама полипропилен |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Көлем | 8 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | в ассортименте |
- Бағасы: 579 ₸

