
Пластикалық үтіктеуіш, 280 х 130 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сәндік құрылыс қоспаларын, сұйық тұсқағаздарды және басқа ерітінділерді жағу және тарату үшін қолданылады. Әртүрлі қоспалардың біркелкі жағылуын және таралуын қамтамасыз етеді. Соққыға төзімді пластмассадан жасалған тұтқа ыңғайлы ұстау үшін эргономикалық пішінге ие. Кең кенеп композицияның біркелкі таралуын қамтамасыз етеді. Тиісті күтіммен ұзақ қызмет ету мерзімі. Тегістегішті пайдалану мүлдем тегіс бетті жасауға мүмкіндік береді. Жұмысты айтарлықтай жылдам жүргізуге мүмкіндік береді. Қолданудың қарапайымдылығы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 54897 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 867-Тегістегіштер |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4606800084286 |
- Бағасы: 937 ₸

