
ҚПл тақтайшасының қалақшасы, 175 мм, пластикалық тұтқа Ресей Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта шпательдері кірпіш пен плиткаларды, құрылыс блоктарын қалауға, әртүрлі құрылыс қоспалары мен әрлеу материалдарын жағуға және тегістеуге, артық ерітіндіні кесуге, құрылысшылардың жұмысын айтарлықтай жеңілдетуге және олардың жұмысын әлдеқайда жылдам және тиімдірек етуге мүмкіндік береді. Шпатель қалақшасы өнімділігі жоғары көміртекті болаттан жасалған. Ұнтақты жабын тотқа қарсы сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Соққыға төзімді пластиктен жасалған ыңғайлы тұтқа. Құрал тұтқасының қалақшаға мықтап бекітілуіне байланысты жоғары жүктемелерге төзімділік. Бұрыштары кесілген тамшы пішіні ерітіндіні өлшеуге, таратуға және плитка бетіне жағуға ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800085016 |
- Бағасы: 629 ₸

