
Әрлеу қалақшасы КО, 165 мм, пластикалық тұтқа Ресей Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта шпательдері кірпіш пен плиткаларды, құрылыс блоктарын қалауға, әртүрлі құрылыс қоспалары мен әрлеу материалдарын жағуға және тегістеуге, артық ерітіндіні кесуге, құрылысшылардың жұмысын айтарлықтай жеңілдетуге және олардың жұмысын әлдеқайда жылдам және тиімдірек етуге мүмкіндік береді. Шпатель қалақшасы өнімділігі жоғары көміртекті болаттан жасалған. Ұнтақты жабын тотқа қарсы сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Соққыға төзімді пластиктен жасалған ыңғайлы тұтқа. Құрал тұтқасының қалақшаға мықтап бекітілуіне байланысты жоғары жүктемелерге төзімділік. Гипс және цемент ерітінділерін илеуді және жағуды және тегістеуді жеңілдетеді. Шпательдің түзу қырлары артық ерітіндіні кетіруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 165 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.253 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800084996 |
- Бағасы: 619 ₸

